Hlavní obsah
Foto: Marcel Vašut

"Draco Malfoy" nahání dětem strach i v civilu

Na britského blonďáka Toma Feltona připadla v prvních dvou dílech filmového zpracování Harryho Pottera nezáviděníhodná role Harryho školního protivníka, aristokratického a povýšeného Draca Malfoye, jemuž žádná špatnost není cizí.

Foto: Marcel Vašut
"Draco Malfoy" nahání dětem strach i v civilu

A v tom je právě ten problém - pro některé děti je Tomův výkon na plátně natolik přesvědčivý, že propukají v pláč a křičí strachy, i když ho vidí "v civilu" na ulici, píše zpravodajský server Ananova.

Patnáctiletý Tom přiznává, že pokaždé, když někam vyrazí, rozpláče několik dětí. "Děti kolem šesti let a možná i trochu mladší se mě vážně bojí. Choulí se a brečí a některé ze mě mají vyslovenou hrůzu," říká Tom Felton. "Vyděsil jsem dokonce i děti našeho režiséra Chrise Columbuse, když jsem se nimi poprvé setkal. Nijak zvlášť mě to netěší, protože já takový jako Draco v opravdovém životě vážně nejsem. Aspoň ale vím, že jsem odvedl dobrou práci při natáčení," dodává.

Tom se obává, že Draco v pátém díle zemře

Tom Felton se ovšem svého alter ega už možná brzy zbaví. Autorka knih o Harry Potterovi, britská spisovatelka J.K. Rowlingová, prozradila, že v pátém dílu knihy Harry Potter a Fénixův řád, který vyjde už za několik měsíců ve Velké Británii, bude zabita jedna z hlavních postav. A Tom má pocit, že by to mohl být právě "jeho" Draco.

"Nějak se nemohu zbavit dojmu, že tam na mě čeká nějaká ošklivá krvavá smrt," říká pragmaticky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků