Hlavní obsah
Ostrava 2.12.2017 Tři výstavy v jednom pavilonu Ostravských výstav a.s. Univerzita obrany. Foto: Josef Zajíc

Donald Trump slíbil snoubence věrnost

Americký magnát Donald Trump jde do sebe. Své vyvolené ženě, kterou si brzy vezme za manželku, totiž přislíbil věrnost. Jeho dosavadní milostný život byl přitom více než bujarý.

Ostrava 2.12.2017 Tři výstavy v jednom pavilonu Ostravských výstav a.s. Univerzita obrany. Foto: Josef Zajíc
Donald Trump slíbil snoubence věrnost

Osmapadesátiletý Donald Trump se má oženit se slovinskou modelkou Melanií Knausovou. [celá zpráva] Je zřejmě upřímně zamilovaný, neboť o své nastávající choti hovoří jen se samou chválou.

Svatba roku

V rozhovoru pro úterní list Daily News dokonce Melanii vzkázal, že se změní a stane se jejím dobrým manželem. Ceremonie, která se uskuteční již nadcházející sobotu ve floridském Palm Beach, bude zřejmě nejnákladnější svatbou roku.

Třiatřicetiletá modelka si již pro svůj významný den připravila svatební šaty. Pocházejí z návrhářské dílny Chirstian Dior a jejich hodnota činí 100 tisíc dolarů.

Modelka již róbu předvedla profesionálním fotografům. Její snímek v roli nevěsty ozdobí titulní stránku únorového vydání amerického magazínu Vogue. Knaussová si šaty vybrala na módní přehlídce v Paříži. Práce na modelu byla velmi náročná, jen výšivka zabrala prý 550 hodin.

Bývalá žena reagovala rozpačitě

Trump byl již dvakrát ženatý, jednou s Češkou Ivanou, podruhé s Marlou Maplesovou. Ta se nad příslibem věrnosti svého exmanžela jen pousmála, poznamenal Daily News. Sama totiž do jeho života vstoupila jako milenka, která si s ním v roce 1990 užívala v Aspenu, zatímco jeho tehdejší manželkou byla Ivana.

Maplesová zároveň připustila, že během manželství s Trumpem od roku 1993 až 1997 její muž jiné ženy neměl.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků