Hlavní obsah
 

Dojemná žádost o ruku: Otec do ní zapojil dvě malé dcery

Australanka Caitlin má se svým partnerem Scottem dvě malé dcery a žijí spolu v harmonickém vztahu v Novém Jižním Walesu. Nejsou však manželé. Na žádost o ruku si žena musela několik let počkat, ale rozhodně to stálo za to. Její přítel ji totiž požádal způsobem, který dojme snad každého.

 
Dojemná žádost o ruku: Otec do ní zapojil dvě malé dcery

Scottovi trvalo šest let, než se k zásadnímu životnímu kroku rozhoupal. Letos v březnu se nakonec rozhodl, že do toho „praští“. Pro svou vyvolenou natočil za pomoci jejich dcer video, které Catlin vehnalo slzy do očí.

Na záběrech jsou vidět děti, jak ukazují sérii papírů s ručně psanými vzkazy o tom, jak je jejich maminka úžasná a jak milují svou rodinu, ale že tam přece jen něco chybí. Na závěr pak přijde samotná žádost, i když trochu netradiční: Vezmeš si tátu? Poslední ceduli pak ukáže sám jejich otec, na které stojí už jen: Mě?

„Rozbrečelo mě to. Můj partner Scott Worgan mě požádal o ruku pomocí videa spolu s našimi dvěma krásnými dcerami! Byla to ta nejlepší a nejroztomilejší žádost. Jak jsem tedy nemohla říct ano?“ popsala budoucí paní Worganová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků