Hlavní obsah

Do Prahy zavítají Miss Universe 2006 a Ivana Trumpová

Miss Universe 2006 Zuleyka Rivera-Mendoza z Portorika a populární americká podnikatelka českého původu přijedou do Prahy, aby se zúčastnily finálového večera soutěže Česká Miss 2007. Show bude moderovat mladý herec Michal Novotný, který se televizním divákům vepsal do vědomí zejména díky seriálu Redakce.

Do Prahy zavítají Miss Universe 2006 a Ivana Trumpová

Lákadel pro diváky je však připraveno ještě o mnoho více. Během finálového večera zazpívá například finalistka Miss Slovensko a zpěvačka Jana Kirschner a zahrají hudební skupiny Gospel a oddychová kubánská skupina Son Calientes.

V porotě usednou mimo jiných například zpěvák a fotograf Peter Nagy, který s finalistkami nafotil exkluzivní snímky, desetibojař Roman Šebrle, populární moderátor Leoš Mareš, Česká Miss 2006 Renata Langmannová, která před krátkou dobou nafotila snímky pro Playboy či modelka Tereza Maxová.

Porota vybere během večera šest superfinalistek a o konečném pořadí pak rozhodnou sms zprávami televizní diváci. Na vítězku pak čeká výjimečná korunka, která je vytvořena ze žlutého a bílého zlata a je osázena pravými drahokamy z celého světa.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků