Hlavní obsah

Do kosmetického salonu vskočila výlohou srna, pracovnice dostala hysterický záchvat

Obrovský šok zažila 29. října pracovnice kosmetického salonu v Arkansasu. Prosklenou výlohou totiž do provozovny vskočila srna. Žena začala okamžitě hystericky křičet, těžko tudíž říct, kdo byl víc vystresovaný - zda ona, nebo zvíře. Vše nakonec dobře dopadlo a srnka se vrátila zpět do přírody. Videozáznam z incidentu zveřejnila agentura AP.

Do kosmetického salonu vskočila výlohou srna, pracovnice dostala hysterický záchvat

Zaměstnankyně salonu Angel Eye Brow Threading and Waxing Spa v Pine Bluff se věnovala běžným úklidovým činnostem. V okamžiku, kdy zašla do prostor pro personál, uslyšela z vedlejší místnosti ránu a řinčení skla. A na zemi tam uviděla srnu.

Ta se snažila zvednout, ale na podlaze jí podkluzovaly nohy. Záhy se jí to podařilo a zmateně začala pobíhat po salonu. To vše za doprovodu ženina jekotu.

Pracovnice po chvíli zdárně vyběhla ven. Její křik uslyšeli dva muži v okolí, kteří se přišli podívat, co se děje. Jeden z nich pak vstoupil do provozovny a zvíře vyhnal ven. Srnka sice krvácela, nakonec ale odběhla směrem, odkud také přiběhla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků