Hlavní obsah
Karel Gott s členkami dívčí pěvecké skupiny 5Angels Foto: Petr Hloušek, Právo

Dívky z 5Angels roztancovaly Gotta

I když členky dívčí pěvecké skupiny 5Angels a Karla Gotta (71) od sebe dělí šedesát let, přesto se tyhle nesourodé osobnosti českého showbyznysu spojily dohromady. Holčičky, jejichž písničky poslouchá většina teenagerů do čtrnácti let, dokonce nejslavnějšího českého zpěváka na natáčení pořadu Taneční skupina roku ohromily tak, že si s nimi s chutí zatancoval.

Karel Gott s členkami dívčí pěvecké skupiny 5Angels Foto: Petr Hloušek, Právo
Dívky z 5Angels roztancovaly Gotta

Pět slečen ve věku deset až třináct let jako by zpěváka polilo živou vodou. Karel Gott vedle nich při zpěvu společné písně Hvězdný rej omládl o dvacet let a do tance se pustil s takovou vervou, že by mu ji mohli závidět dvacetiletí kolegové.

"Byla to povedená show. Velmi jsem si ji užil. Denně je kvůli dcerám poslouchám doma. Charlottka a Nellinka jsou nadšené, že se díky mé spolupráci s 5Angles s dívkami mohly seznámit. Vlastně jsem byl ke spolupráci dotlačen dcerami," směje se Gott, který při natáčení programu, jenž poběží v únoru v nejsledovanějším čase na TV Prima, bavil všechny kolem sebe.

Zásadně nepoučuji, říká Gott

"Stačil jsem mým malým kolegyním naznačit také pár rad. Nikdy nikoho nepoučuji, ale snažím se začínajícím umělcům poradit něco z toho, co jsem za padesát let kariéry nasbíral za zkušenosti," dodal Karel Gott.

5Angles patří spolu s Ewou Farnou k nejposlouchanějším a nejžádanějším českým interpretům.

"Pana Gotta máme moc rády, a když nám něco řekne, snažíme se podle toho zařídit. Přece jen má velké zkušenosti. Snad se nám jeho rady budou hodit v Německu, kam jsme pozvané do tamní MTV," řekla Novinkám členka uskupení Vendy, která doufá, že s kamarádkami z 5Angels brzy promluví i do světových hitparád.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků