Hlavní obsah

Dítě vypadlo z divácké tribuny během zápasu do hřiště

Závěr pátečního utkání v americkém fotkalu mezi vysokými školami UCLA (University of California) a Arizona State mohl skončit tragédií, a to ne pro prohrávající tým. Na okraj hřiště v arizonském městě Tempe totiž z tribuny vypadl sedmiletý chlapec z výšky asi tří a půl metru. Dítě dopadlo za koncovou zónou a chvíli si jej nikdo nevšiml.

Dítě vypadlo z divácké tribuny během zápasu do hřiště

Celá událost se stala v závěrečných minutách zápasu, kdy všichni urputně sledovali hru, zřejmě i proto dítě v prvních momentech nevzbudilo pozornost. Nejmenovaný chlapec přistál na plachtě pokrývající trávu kolem hřiště, poblíž které zrovna tým UCLA skóroval, uvedl Huffington Post.

Dítěte se pak ujali pořadatelé zápasu a několik minut se snažili zjistit, zda není zraněný. Chlapec však komunikoval a jeho poranění nebyla vážná. Dítě ani neplakalo a jen vzpřímeně sedělo a bylo otřesené. Poté jej pracovník odnesl pryč z okolí hřiště a dostalo se do péče lékařů. Zda bylo dítě na zápase s rodiči nebo bez nich, není známo.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků