Hlavní obsah
 

Dítě hodilo petardu do kanálu. Následky byly děsivé

Hrůzostrašně vypadající situace s poměrně šťastným koncem se odehrála minulý víkend v čínské provincii Kan-su na severozápadě země. Malý chlapec do kanálu hodil petardu a následný výbuch jej katapultoval do vzduchu. Vyvázl nakonec s lehčími zraněními.

 
Dítě hodilo petardu do kanálu. Následky byly děsivé

Na záběrech z bezpečnostní kamery, které zveřejnila agentura Reuters, je vidět, jak se skupinka dětí procházela po ulici. Jedno z dětí vhodilo do kanálu pyrotechniku a následná exploze (zřejmě nahromaděného plynu) jej vymrštila vysoko do vzduchu.

Po několika saltech dítě dopadlo na beton, mezitím se ostatní děti vylekaly a některé z nich se daly na útěk. Otřesený chlapec byl později převezen do nemocnice, kromě několika popálenin ale vážnější zranění po děsivě vypadající situaci neutrpěl.

Za poslední dobu se nejedná o první podobný případ. V únoru loňského roku se v čínské autonomní oblasti Vnitřní Mongolsko přiblížil ke kanálu malý chlapec s prskavkou v ruce. Před výbuchem stačil ale uskočit a výbuch tak naštěstí napáchal jen majetkové škody.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků