Hlavní obsah
Maska: Pindruše Foto: Dana Malinová

Diana nezemřela těhotná, tvrdí koroner

Princezna Diana prý nebyla v době své smrti těhotná. Prohlásil to koroner John Burton, který byl u ohledání těla po záhadné nehodě v roce 1997, při níž princezna v Paříži zahynula se svým přítelem Dodym Al Fayedem. Vyvrátil tak nedávné dohady, které tvrdily pravý opak.

Maska: Pindruše Foto: Dana Malinová
Diana nezemřela těhotná, tvrdí koroner

"Byl jsem přítomen ohledání těla. Nebyla těhotná. Vím, že nebyla těhotná," tvrdošíjně zopakoval Burton, který si od roku 2002 užívá zaslouženého důchodu.

Koronerovo prohlášení zveřejnil ve středu deník The Times pouhý den poté, co bylo v Británii zahájeno a záhy na patnáct měsíců pozastaveno vyšetřování nehody.

Francouzská policie, která případ již definitivně uzavřela, je přesvědčena, že nehodu zapříčinil opilý řidič, a ne dotěrní fotografové, jak se zpočátku mínilo. Na Britech je nyní dokázat, zda šlo skutečně o komplot, jak již léta naznačuje Dodiho otec, egyptský miliardář Mohamed Al Fayed.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků