Hlavní obsah
Zpěváka Danila Hůlku odváží záchranná služba. Foto: Profimedia.cz

Dana Hůlku na invalidním vozíku odvezla záchranka

Dana Hůlku (41) ve středu během nácviku náročné choreografie v muzikálu Baron Prášil opět chytla záda. Přestal se hýbat, a tak ho odvezla záchranná služba na invalidním vozíku do nemocnice. Nejhorší předpovědi se naštěstí nevyplnily a Hůlka už ve čtvrtek předvedl v divadle muzikálový kostým a fotil se do programu.

Zpěváka Danila Hůlku odváží záchranná služba. Foto: Profimedia.cz
Dana Hůlku na invalidním vozíku odvezla záchranka

Na zkoušce náročné choreografie si Hůlka skřípnul nerv a přestal se hýbat. Produkce ihned zavolala záchranku a ta Hůlku převezla do nemocnice

"Byl jsem na cétéčku a snad to je dobrý. Byl jsem znovu na kapačkách a večer už jsem šel domů. Ve čtvrtek ráno jsem byl opět na infuzi, " řekl Novinkám Hůlka, který s bolestmi zad souvisejícími s vyhřezlou ploténkou a skřípnutým nervem, který tlačí na míchu, bojuje od září. Zpěvák absolvoval sérii deseti infuzí.


Ve čtvrtek dopoledne po ihned do divadla Hybernia, kde se fotil v kostýmech program, jako hlavní představitel tak nemohl chybět. "Věřím, že budu v pořádku. Doktor mě ujistil, že budu moci fungovat naplno," řekl. "Choreografie v muzikálu jsou velmi náročné, ale věřím, že všechno zvládnu a na premiéře budu fit,"doplnil Hůlka.

Kostýmy stály skoro dva milióny korun a výtvarník Roman Šolc na nich pracoval dva měsíce. "Byla to nejnáročnější práce, kterou jsem pro divadlo dělal. Doufám, že se budou líbit," řekl návrhář Šolc.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků