Hlavní obsah

Claudia Schifferová bude propagovat španělskou módu

Německá modelka Claudia Shifferová se po odmlce velkolepě vrací do oblasti módy. Oficiálně se stala novou tváří španělského módního domu Mango, jehož podzimní kolekci bude propagovat.

Claudia Schifferová bude propagovat španělskou módu

Schifferová zažila svou největší slávu v devadesátých letech. V posledních letech, kdy založila rodinu, se stáhla do ústraní a předváděla jen příležitostně. Ve svých třiceti čtyřech letech ale nyní potvrdila, že i nadále patří mezi nejžádanější modelky.

Claudia přijetím nabídky vystřídá ve své roli modelku Elizabeth Jaggerovou, dceru hudebníka skupiny Rolling Stones. Mango se v minulosti pro svou reklamní kampaň obrátilo i na jiné slavné modelky, například na Naomi Campbellovou nebo také Češku Evu Herzigovou. Claudia už v minulosti pro španělskou značku Mango pracovala, byla jeho tváří v letech 1992 až 1995.

Schifferová je vdaná za britského filmového producenta Matthewa Vaughnea. Vychovávají spolu dvě děti - Caspara a Clémentine. Modelka se snažila prosadit u filmu, účinkovala ve čtyřech snímcích, ovšem bez výraznějšího ohlasu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků