Hlavní obsah

Čínský policista zachránil těhotnou sebevražedkyni na poslední chvíli

Drama jako z kovbojky se odehrálo začátkem týdne ve městě Ťin-chua ležícím v centrální části čínské provincie Če-ťiang. Žena v pokročilém stádiu těhotenství chtěla skočit z římsy v 9. patře domu. Pohotový policista ji ale po několikahodinovém vyjednávání bez dalších diskusí dramaticky vtáhl dovnitř bytu.

Čínský policista zachránil těhotnou sebevražedkyni na poslední chvíli

Žena v osmém měsíci těhotenství se rozhodla ukončit svůj život poté, co její partner a otec nenarozených dvojčat ustoupil od zasnoubení a přestal jí zvedat telefon. Všímavý kolemjdoucí okamžitě zavolal policii.

Policisté ženu, střídavě se pohybující či sedící na římse v 9. patře domu, tři hodiny přemlouvali, aby své rozhodnutí přehodnotila. Poté se jeden z nich rozhodl zakročit při první možné příležitosti.

Jakmile se sebevražedkyně přiblížila k oknu bytu, v němž policisté „číhali“, chytil ji jeden z mužů zákona za kalhoty a vtáhl dovnitř. Rozrušenou a mírně podchlazenou ženu upoutali na nosítka a převezli do nemocnice.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků