Hlavní obsah
Auto, které žena zapálila, zcela shořelo. Ilustrační foto Foto: HZS Moravskoslezského kraje

Chtěla se pomstít expříteli a zapálit mu auto. Sama málem uhořela

Zahrávat si s ohněm se nevyplácí. Přesvědčit se o tom mohla žena, která se rozhodla pomstít svému expříteli a zapálit mu jeho minivan. Nakonec byla ráda, že z akce sama vyvázla živá.

Auto, které žena zapálila, zcela shořelo. Ilustrační foto Foto: HZS Moravskoslezského kraje
Chtěla se pomstít expříteli a zapálit mu auto. Sama málem uhořela

Video bylo pořízeno v úterý 21. července v 5 hodin odpoledne místního času v Madisonu, čtvrtmilionovém městě v americkém státě Wisconsin. Zachycuje ženu, která se rozhodla pomstít nevěrnému příteli.

Podle svědků rozbila zadní okno minivanu, který patřil již bývalému milému, basebalovou pálkou. Pak, zahalena kapucí a vybavena respirátorem, se rozhodla, že do auta nalije benzín a vozidlo zapálí.

Woman almost blows herself up setting boyfriend car on fire!! (Viewer discretion advised)

Posted by JDOTT on Thursday, July 23, 2020

Pomsta se jí podařila. Auto okamžitě chytlo, ale rozhněvaná žhářka málem z celé akce nevyvázla živá.

Tlaková vlna z výbuchu ji odhodila na vedle stojící auto. Žena jako zázrakem přežila, posbírala si věci a z místa činu utekla.

Tím ale její štěstí vzalo za své. Policii se podařilo identifikovat místo činu, kterým byla ulice Greenway Cross i čas, kdy k incidentu došlo. Pro vyšetřovatele už potom bylo jednoduché dohledat svědky. Stopy podle americké televize NBC ukázaly na 34letou Kelly S. Haysevou, které následně sdělili obvinění z ničení cizího majetku a žhářství.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků