Hlavní obsah
Hudebník si zadělal podpůrným prostředkem na pořádné problémy. Foto: Profimedia.cz

Chtěl si užít divokou noc, teď hudebníkovi hrozí amputace penisu

Ačkoliv svého činu lituje, zpátky už ho vzít nemůže. Velšský hudebník žijící v Berlíně Danny Polaris si aplikoval neznámou látku, po níž jeho penis zůstal ztopořený celé dva týdny po aplikaci. Mladý muž, trpící tzv. priapismem, se teď obává, jaká ho čeká budoucnost.

Hudebník si zadělal podpůrným prostředkem na pořádné problémy. Foto: Profimedia.cz
Chtěl si užít divokou noc, teď hudebníkovi hrozí amputace penisu

Všechno začalo nevinně, když muž, živící se jako hudebník a spisovatel, požil koncem července na večírku v Berlíně tabletu na podporu erekce. Následně se rozhodl účinky „vylepšit“ injekcí s blíže nespecifikovanou látkou. Druhý den ale erekce stále neustávala. Polaris se však i tak rozhodl místo vyhledání lékařské pomoci navštívit berlínský průvod za práva LGBT komunity, jíž je sám členem.

Vedlejší účinky látky však muži způsobily priapismus, tedy permanentní erekci, která ovšem není vyvolána sexuálním vzrušením, nýbrž nervovou poruchou. Stav je doprovázen silnou bolestí a pro postiženého muže je rovněž velmi nebezpečný. Při nevyhledání lékařské pomoci může dojít k trvalé impotenci, hrozí také amputace penisu, případně i smrt.

Následující den již nepomohly ani studené obklady a nešťastník musel do nemocnice, kam již přispěchal v nesnesitelných bolestech. Lékaři začali s odstraňováním nahromaděné krve a pokusili se močovou trubicí dostat na bolestivé místo anestetikum.

„Pokud by byla nějaká stupnice bolesti od jedné do deseti, tak tohle byla čistá desítka,“ popsal zákrok Polaris.

Ani po téměř dvou týdnech se nepodařilo stav zcela zlepšit a muž, jenž se obává kromě lékařských zákroků také o budoucnost svého partnerského života, zůstává v nemocnici.

Na sociálních sítích, kde má tisíce sledujících, také rozjel kampaň, kam přidává informace o průběhu léčby. Kromě šíření osvěty o nebezpečnosti podpůrných přípravků také vznikla sbírka, kam lidé mohou posílat příspěvky na Polarisovu léčbu. Sám totiž veškeré náklady s nákladnou léčbou a rehabilitací nedokáže pokrýt.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků