Hlavní obsah
Z pozvánky Foto: Jiří Smutný

Christina Aguilera se údajně zasnoubila

Proslýchá se, že se Christina Aguilera už pár dní těší ze zásnubního prstýnku, který jí daroval přítel Jordan Bratman. Ačkoli se sama popová zpěvačka o žádných zásnubách s nikým zatím nebavila, svědci potvrzují, že Jordana potkali v několika vyhlášených klenotnictvích.

Z pozvánky Foto: Jiří Smutný
Christina Aguilera se údajně zasnoubila

"Pídil se po zásnubních prstenech s různými kameny," sdělil deníku New York Post nejmenovaný svědek. Podle něj je nasnadě, že prstýnek s diamantem je určený právě nedočkavé Christině, která se nechala slyšet, že by se manželství s Jordanem nebála.

Zpěvačka mnoha tváří a barev vlasů je se svým nynějším partnerem spokojená a celé dva roky své nadšení z lásky netají. Seznámila se s ním ve své manažerské společnosti Azoffmusic Management, pro niž Jordan pracoval.

Jordanovi může důvěřovat

"On je jediný muž, kterému můžu důvěřovat natolik, že mě přinutil začít přemýšlet o manželství ve zcela jiném světle," prohlásila Christina, a tak o zasnoubení již nikdo nepochybuje.

Před Jordanem chodila zpěvačka s tanečníkem Jorgem Santou, jemuž věnovala song Infatuation. Pro snoubence Jordana zatím žádnou píseň nemá.

Možný smír mezi věčnými rivalkami

Pokud se vdá, bude se muset Aguilera smířit s narážkami, které ji obviňují, že v mnohém napodobuje svou kolegyni, zpěvačku Britney Spearsovou, která se provdala už loni. Christina prý kopíruje jak její styl, tak soukromý život. Ačkoliv se obě znají od dětství, panuje mezi nimi konkurenční boj. Ten chce ale nyní Spearsová zmírnit. Kvůli tomu také vydala prohlášení, v němž píše, že by ráda obnovila přátelství, které kdysi mezi oběma dívkami bylo.

Christina a Britney spolu kdysi vystupovaly ve stejném televizním pořadu určeném dětem. Jakmile však v devadesátých letech jejich kariéry odstartovaly, jejich přátelství vzalo za své. Aguilera, která popularity dosáhla později, začala Spearsovou kritizovat, nejvíce si smlsla na jejím bujarém soukromém životě, který byl loni poznamenán dvěma svatbami. Britney se na oplátku v tisku nechala slyšet, že Christina není sama sebou a jen se po druhých opičí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků