Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Chlapci nepřišel nikdo na narozeniny, zasáhly slavné osobnosti

Když se nikdo z pozvaných kamarádů neukázal na narozeninové oslavě jedenáctiletého Kadea Fostera, jeho otec rychle hledal způsob, jak nešťastného chlapce rozptýlit. Napsal proto žádost na sociální síť Twitter a během pár chvil začaly Kadeovi psát slavné osobnosti, včetně jeho hokejových vzorů.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Chlapci nepřišel nikdo na narozeniny, zasáhly slavné osobnosti

„Můj syn měl dnes večer oslavu jedenáctých narozenin. Nikdo z jeho pozvaných přátel nepřišel. To bolí,“ napsal na Twitter smutný otec Jason Foster.

A požádal své twitterové přátele, aby alespoň oni ukázali synovi trochu své přízně. „Pokud máte chvilku, pošlete mu, prosím, narozeninové přání,“ napsal Jason a v příspěvku označil hokejový tým Toronto Maple Leafs.

Záhy byla jeho přání vyslyšena. „Všechno nejlepší, Kade,“ ozval se mezi prvními John Tavares, hvězda Toronta. U hokejových hvězd to ale neskončilo.

K přání se začaly připojovat stovky a posléze tisíce lidí. Mezi nimi byli i kanadský premiér Justin Trudeau, herec Ben Stiller nebo představitel Lukea Skywalkera z Hvězdných válek Mark Hamill.

Otec z kanadského městečka Corner Brook byl tak velkou reakcí překvapen. „Kade i všichni ostatní jsme ohromeni. Všem, kteří poslali Kadeovi zprávu – děkuji z hloubi srdce,“ napsal dojatý Jason.

Kade na své narozeniny nakonec jen tak zřejmě nezapomene. Nemusí to totiž končit pouze u twitterových přání. „Všichni tví přátelé z našeho týmu se těší, až to s tebou oslaví. Slyšel jsem, že to bude celkem překvapení,“ napsal totiž ke svému vzkazu hokejista Tavares.

Posléze dodal, že tým NHL plánuje pro malého chlapce speciální dárek.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků