Hlavní obsah

Céline Dionová zuřila, zradila ji technika

Kanadská diva Céline Dionová pravděpodobně nikdy nezapomene na letošní předávání hudebních cen Grammy. Přímo uprostřed jejího vystoupení totiž zkolabovalo ozvučení a zpěvačka se na chvíli ocitla v naprosto ztichlé aréně. Malý nedostatek nepřešla s mávnutím rukou, ale pořádně se rozčílila.

Céline Dionová zuřila, zradila ji technika

"Šlo o technickou závadu, která byla okamžitě odstraněna. Diváci neslyšeli Celinin zpěv a hudbu jen velmi krátkou dobu," řekli pořadatelé hudební show.  

Nechali ji zpívat bez hudby

Dionová, která se před pár dny vyčerpáním zhroutila při svém koncertu v Las Vegas, se ale naštvala a z technické chyby hodlá vyvodit pádné důsledky.

"Kdo by nezuřil, kdyby mu při vystoupení vypnuli hudbu a nechali ho zpívat do prázdna před stovkami diváků. Něco takového by snad vyvedlo z míry i toho největšího kliďase," zuřila po vystoupení kanadská zpěvačka.  

Neřízená střela

Křehká nterpretka hitu My Heart Will Go On se ve svém vzteku nezastavila před nikým a před ničím. Po odchodu ze scény prý bila pěstmi do zdi a házela vším, co na cestě potkala.  

"Byla jako neřízená balistická střela. Křičela a na všechny kolem sebe chrlila francouzsky nadávky. Děsivý zážitek," vypověděl svědek zpěvaččina výstupu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků