Hlavní obsah
 

Britští strážníci zaparkovali nad výsuvnými sloupky, auto skončilo ve vzduchu

Trapný moment mají za sebou strážníci z anglického Leedsu v metropolitním hrabství West Yorkshire, kteří v pátek zaparkovali nad výsuvnými zahrazovacími sloupky a jejich služební vůz kvůli tomu skončil částečně ve vzduchu. Video z incidentu poskytla agentura AP.

 
Britští strážníci zaparkovali nad výsuvnými sloupky, auto skončilo ve vzduchu

Záběry pořídil třiadvacetiletý pouliční prodejce Saul Webster. Podle něj byli strážníci zmatení a místo raději opustili.

„Uslyšel jsem hlasitou ránu, ale nic jsem neviděl, protože před tím autem stála policejní dodávka. Když ale odjela, auto jsem zahlédl. Všichni na ně křičeli,” svěřil se Webster tamnímu deníku The Yorkshire Post.

„Policejní vůz byl v pátek kolem půl třetí odpoledne během hlídky v Kirkgate v centru Leedsu vyzdvižen výsuvnými sloupky. Vozidlo jsme odvezli a zkontrolujeme případné poškození,” uvedl mluvčí policie v hrabství West Yorkshire.

Video se na sociálních sítích neobešlo bez množství humorných ohlasů. „A kdo jim dá pokutu?” ptá se například jeden z uživatelů na Facebooku. „Vyměňte si olej, dokud je auto nahoře,” přidává štiplavou poznámku další.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků