Hlavní obsah

Britský herec Idris Elba draží sám sebe v aukci na valentýnský večer

Idris Elba, jeden z nejpopulárnějších britských herců současnosti, má skutečně srdce ze zlata. Sám sebe totiž nabídl jako valentýnské rande jakékoli ženě na světě, která se zapojí do charitativní aukce.

Britský herec Idris Elba draží sám sebe v aukci na valentýnský večer

„Chci, abys byla mým Valentýnem,“ říká ženám celého světa Elba ve videu, které bylo zveřejněno na webových stránkách Omaze, crowfundingové společnosti, která pomáhá charitám vydělat potřebné peníze s pomocí známých osobností. Elba sám sebe draží jako valentýnského společníka, aby vydělal peníze pro charitu W.E. Can Lead, která pomáhá africkým dívkám ze Sierry Leone.

Idris Elba, u kterého se spekuluje, že by mohl být kandidátem na roli nového Jamese Bonda, šťastnou dámu (a případně i její společnici) vezme na večeři do své oblíbené restaurace. Tam si společně kromě skvělého jídla užijí i vytříbenou konverzaci, uvádí webová stránka Omaze. Letenky a čtyřhvězdičkový hotel jsou samozřejmostí.

Herec se brzy v kinech představí ve filmové adaptaci série Stephena Kinga Temná věž a utržené peníze chce věnovat pro zlepšení vzdělání dívek ze Sierry Leone, odkud pochází jeho otec.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků