Hlavní obsah
Pavel Rychetský Foto: Jiří Smutný

Britney Spearsová zapomněla na muže

Americká hvězda Britney Spearsová se podle znalců zaslouží o to, že letošnímu létu bude vládnout vůně vanilky a lučních květin. Právě takové aroma má její nový parfém nesoucí název Curious. Kosmetickou řadu doplňuje i sprchový gel a tělové mléko. Muži však mají smůlu, na ně blonďatá kráska nemyslela.

Pavel Rychetský Foto: Jiří Smutný
Britney Spearsová zapomněla na muže

Výrobky navozují pocit svěžesti a jsou určeny především mladým ženám.

"Curious osloví především konzumentky, které drží krok s módou, jsou talentované, úspěšné a mají kosmopolitního ducha," tvrdí světoznámá kosmetička Elizabeth Ardenová, pod jejíž záštitou byly přípravky vytvářeny. 

Ve sprše bez Britney

Vyskytly se však již kritiky, které Britney vyčítají, že zapomněla na přípravky pro muže. "Řada z těch, kteří se cítí být světoobčany, by se jistě pod sprchou ráda nechala unášet představou, že je tam s nimi alespoň zprostředkovaně Britney," naznačují někteří odborníci z módního světa.

Marketingoví experti soudí, že kolekce bude mít značný obchodní úspěch. Jen se trochu obávají, aby vůně přípravků nebyla stejně kýčovitá jako obal, v němž se mají prodávat.

Na výslovné zpěvaččino přání bude totiž zhotoven z papíru potištěného kombinací jejích nejoblíbenějších barev - starorůžové a nebesky modré. "Cílová skupina by spíš dala přednost kazetám z lakované kůže," soudí znalci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků