Hlavní obsah
Ražba mincí i medailí probíhá v Jablonci Foto: archiv České mincovny

Britney Spearsová má zákaz nákupu oblečení

Americká zpěvačka Britney Spearosvá jen čtyři měsíce po svatbě s Kevinem Federlinem dostala první zákaz od svého manžela. Až do odvolání si nesmí koupit žádné nové oblečení. Kevin je totiž podle všeho vyděšený z toho, kolik oblečků skrývá zpěvačka ve svém rozsáhlém šatníku.

Ražba mincí i medailí probíhá v Jablonci Foto: archiv České mincovny
Britney Spearsová má zákaz nákupu oblečení

"Namísto pořizování dalších úložných prostor pro nové přírůstky jsem Britney zakázal nakupovat cokoliv nového," pronesl striktně Kevin Federline.

"Je hloupé, aby se její šatník neustále rozšiřoval a pokoje v domě se přestavovaly na šatny. Měla by svoji garderobu značně zredukovat," řekl manžel populární zpěvačky, který za svoji manželku dokonce již vymyslel systém, jak s šaty naložit.

Úkol pro Britney: zbavit se šatstva

"Především bych se nějakým způsobem zbavil všechno, co již nechce. Je zbytečné to schovávat," vymyslel Kevin.

"Řekl jí, že je mu jedno, jestli to vyhodí na smetiště, prodá nebo někomu daruje, jen ho musí přestat děsit nekonečnými zásobami a přestat nakupovat nové věci do doby, než vyprázdní skříně," sdělil zdroj blízký páru.

Britney si bude moci dovolit další oblečení až poté, co se rozhodne, jak naloží s tím současným. Třiadvacetiletou Spearsovou tak zřejmě čeká to, co již jednou udělala zhruba před rokem - pronájem několika kamiónů a převoz oblečení v kontejnerech k matce do rodného Kentwoodu v Louisianě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků