Hlavní obsah

Brát si na jaře králíky do živého vysílání se ukázalo jako obrovská chyba

Natáčení se zvířaty není jednoduché a v přímém přenosu může být i riskantní. A to zvláště v případě, že si do studia vezmete kvůli velikonoční reportáži dva králíky. Na vlastní oči se o tom přesvědčili moderátoři stanice WBIR TV v Tennessee. Králíci tam totiž dostáli své pověsti.

Brát si na jaře králíky do živého vysílání se ukázalo jako obrovská chyba

Moderátoři Moira Kayeová, Russell Biven a Bob Becker byli mírně zaskočeni, když černý králík vylezl na bílého a dal se do díla. Situaci ale vzali s humorem a nahlas se smáli i lidé ze štábu.

Biven situaci zachránil, když na obrazovce nechal ukázat fotku kolegy fotografa s jeho ženou a jeho novým přírůstkem do rodiny. Na pozadí však stále byli slyšet králíci.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Po chvíli se obraz vrátil zpět do studia, kde už byl vidět jen jeden králík. Biven se pak s diváky ještě stylově rozloučil.

„Jméno třetího králíka oznámíme za devět měsíců,“ glosoval celou situaci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků