Hlavní obsah
Duo Sky Angels Foto: dwc

Ben Kingsley se rozešel se svou manželkou

Britský oscarový herec Ben Kingsley, který svou kariéru odstartoval ve filmu Gándhí, se rozešel se svou manželkou Alexandrou. Svazek jim vydržel pouhých šestnáct měsíců, napsal v pátek list Daily Telegraph.

Duo Sky Angels Foto: dwc
Ben Kingsley se rozešel se svou manželkou

Jednašedesátiletý herec a jeho třicetiletá žena prý "již nějakou dobu žijí odděleně", odcitoval list prohlášení, které zveřejnil Benův manažer v Los Angeles. Rozchod má být přátelský, oba i nadále spolu chtějí kamarádit.

Kingsley potkal Alexandru v orce 2002 na Berlínském filmovém festivalu. Oba tehdy prohlašovali, že to byla láska na první pohled. Ještě téhož roku  se vzali.

Alexandra, která je Němka, se brzy po seznámení odstěhovala za Benem do Oxfordshiru. Krátce nato se jí však po rodné zemi začalo stýskat. Životem v Anglii byla "znuděná". Proto se i se svou šestiletou dcerou, kterou má z předešlého manželství, vrátila do Berlína.

Příčiny rozpadu manželství jsou rozporuplné. Kingsley v nedávném rozhovoru podotkl, že jeho vztahy se ženami nebyly vždy takové, jak by si představoval. Prý se vždy snažily jej předělat k obrazu svému. "Na některých mých vztazích jsem považoval za nepřijatelné, že se vysiluji, abych vypadal tak, jak ony chtějí," uvedl Kingsley, který byl již třikrát ženatý.

Alexandřini přátelé se ale domnívají, že důvodem rozchodu bylo jeho zpupné chování.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků