Hlavní obsah
Ben Affleck s Jennifer Garnerovou Foto: Profimedia.cz

Ben Affleck opět propadl alkoholu

Ben Affleck má problémy s alkoholem. Před lety se těžce vzpamatovával z nekonečných večírků, během nichž do sebe nalil litry vodky. Z rozjetého vlaku sice stačil včas vyskočit, ale teď se do něj podle všeho opět pohodlně usadil. Jeho manželka Jennifer Garnerová se obává, že bude muset její choť opět na léčení.

Ben Affleck s Jennifer Garnerovou Foto: Profimedia.cz
Ben Affleck opět propadl alkoholu

V sanatoriu pro alkoholiky byl Ben v roce 2001, od té doby se držel daleko od sklenic naplněných alkoholem. Jenže Affleck už svou znovu nabytou závislost ani neskrývá, na filmovém festivalu Sundance se opíjel vodkou před svědky. Nedopřál si přitom jednoho či dva panáky, ale lil do sebe alkohol doslova proudem.

Ještě před rokem se Ben přitom chvástal, že už alkohol není pro něj démonem.

„Přestal jsem pít, je to jednoduché. Není to žádná velká věc. Nezávisí na tom totiž vůbec nic v mém životě. Ale v určitém věku se člověku změní životní styl. Jak stárne, má stále více zodpovědnosti a prostě na to přistoupí," tvrdil tehdy Affleck.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků