Hlavní obsah
ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný

Beckhamovi chtěli děvče, narodí se jim chlapec

Třetí dítě manželů Beckhamových bude opět chlapec. Victorii a Davidovi se tak nepodaří svým synům Brooklynovi (5) a Romeovi (2) nadělit sestřičku. Informoval o tom v pátek deník Sun.

ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný
Beckhamovi chtěli děvče, narodí se jim chlapec

Podle ultrazvuku, kterému se třicetiletá Victoria Beckhamová za doprovodu svého manžela podrobila minulý týden v Londýně, porodí bývalá zpěvačka opět chlapečka. Pohlaví očekávaného dítěte prý hned prozradila jedné ze svých přítelkyň.

Přechodné zklamání

"Všichni vědí, že David a Victoria by rádi měli holčičku," uvedl zdroj z okolí Beckhamových. "Byli trochu zklamáni, ale brzy je to přešlo. Teď se jen těší na nově příchozího," dodal.

Dítě se má narodit v březnu. Fanoušci slavného páru již také spekulují, jaké jméno pro chlapce Beckhamovi vymyslí. Jejich provorozený syn je pojmenovaný po newyorkské čtvrti a druhý chlapec po jedné z postav televizního seriálu.

Španělské jméno

Podle deníku Sun by se mohli rozhodnout například pro jméno Juan, neboť nový přírůstek se zřejmě narodí ve Španělsku, kde David hraje v klubu Real Madrid.

Victoria a její 29letý muž se ve čtvrtek přestěhovali do jejich nové vily v elegantní čtvrti na předměstí Madridu. Dům je podle posledních informací vyšel na 3,5 miliónu liber.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků