Hlavní obsah

Basiková zhubla za sedm týdnů sedm kilo

Zpěvačka Bára Basiková se ztrácí před očima. Třikrát týdně cvičí v posilovně, má speciální jídelníček a nepije alkohol. Za sedm týdnů už dokázala zhubnout sedm kilogramů. A s váhou dolů chce jít dál.

Basiková zhubla za sedm týdnů sedm kilo

"Půl roku jsem se nemohla kvůli komplikované zlomenině nohy vůbec hýbat a přibrala jsem deset kilo. Teď už skoro dva měsíce naplno makám a sedm mám dole. A ten zbytek je za chvíli taky pryč," řekla Novinkám Basiková.

Pod vedením trenérky začala dřít ve fitness centru a má i speciální jídelníček. "Třikrát týdně chodím se svojí trenérkou Zuzankou na Power plate a pak si dávám ještě půl hodiny na běžícím pásu. Často chodím i plavat. Sama bych se k poctivým cvikům nedonutila, trenérka mi dá pořádně do těla," vysvětluje.

Blížící se vánoční svátky a s nimi spojené obžerství ji neděsí. "Samozřejmě nebudu úplně ukázněná a nechci se omezovat. Myslím, že se vůbec nic nestane, když si dám klasickou štědrovečerní večeři a cukroví. Jen si zkrátka dám poloviční porci a nebudu se přežírat,"říká zpěvačka.

"Myslím, že v období Vánoc nenaberu dvanáct kilo a od 3. ledna zase začínám s dietou," upřesňuje zpěvačka, která společně s dalšími celebritami pokřtila Holmes place academy.

Pásku slavnostně přestřihl syn moderátora Bořka Slezáčka Kolja. Protože se představovala speciální cvičení pro děti, většina celebrit své ratolesti přivedla. Manželka Romana Vojtka zatím chodí s dcerou Editou jen plavat, Míša Nosková se s dcerou Eliškou teprve chystá. Děti nechaly kvůli nemoci doma Bára Basiková i Alice Bendová.

"Chtěla jsem syna Vašíka vzít, ale dcera je nemocná a syn před odchodem řekl, že když nemůže jít Alička, tak on zůstane doma s ní," dodala Bendová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků