Hlavní obsah
 

Babička si porodila vlastní vnouče

Třiapadesátiletá Američanka z Texasu přivedla na svět vlastní vnouče. Její dcera totiž nemohla otěhotnět, a tak se matka rozhodla jí pomoci. Ve středu porodila zdravou holčičku, která je vlastně její vnučkou, informovala agentura Reuters.

 
Babička si porodila vlastní vnouče

Přesto, že Tracey Thompsonová už prochází menopauzou, ještě stihla dát své osmadvacetileté dceři ten největší dárek. Kelley McKissacková se tři roky snažila s manželem Aaronem otěhotnět. Pár podstoupil několikrát proces umělého oplodnění, leč marně. Zbyla jim však čtyři embrya. Jedno z nich nakonec donosila dívčina matka.

„Moje milovaná maminka mi nabídla, že mi dá ten nejskvělejší dar, jaký jsem kdy v životě mohla dostat,“ popsala McKissacková. „Tolik si toho vytrpěla, ona i její manžel. Nechtěla jsem jí zklamat,“ dodala Thomsonová, jež musela kvůli těhotenství podstoupit řadu procedur.

Holčička, která přišla na svět císařským řezem, vážila po narození tři kilogramy a dostala neobvyklé jméno Kelcey. Jedná se o složeninu křestních jmen její matky a babičky. A co když bude chtít Kelcey sourozence? „Já už jsem skončila,“ poznamenala s úsměvem babička.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků