Hlavní obsah
Jelitze Laya a její hudební skupina Foto: Lenka Žáčková

Anistonová vyhnala Brada Pitta z postele

Herec Brad Pitt, který je již čtyři roky šťastně ženatý s Jennifer Anistonovou, se prý v poslední době změnil. Může za to role hrdiny v historickém velkoflimu Trója. Brad totiž novinářům sdělil, že v dnešní době se může člověk jen těžko dožít zlaté svatby.

Jelitze Laya a její hudební skupina Foto: Lenka Žáčková
Anistonová vyhnala Brada Pitta z postele

"Je na nás vyvíjen denně takový tlak, že je dost dobře možné, že dřív nebo později naše láska umře," prohlásil plavovlasý miláček žen.

"Všichni si myslí, že spolu zůstaneme do konce života, všichni píší o naší lásce jako o ideálním vztahu. Ale já si nejsem jistý, že je v naší přirozenosti zůstat s někým po zbytek celého života. Jennifer a já nebudeme žít v kleci jen abychom splnili očekávání, že náš vztah bude navždy. Neřešíme, co bude, ale žijeme a řešíme to za pochodu," uvedl Pitt.

Brad se rozzlobil

Amerikou po těchto větách proletěla vlna odporu. A noviny i časopisy začaly plnit palcové titulky plné rozhořčení. Jennifer údajně Bradova prostořekost rozzlobila a poslala svého muže spát na pohovku. Pitt se rozzuřil a okamžitě vydal vysvětlující zprávu.

"Ne, nepokazil jsem si to u Jennifer a nespím na gauči. Řešíme vše na rovinu a ona ví o všem dříve než vy, novináři! Diskutujeme o všem," konstatuje Brad Pitt ve svém prohlášení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků