Hlavní obsah
Vzdušníková chodba Foto: Klášter Plasy

Angelina Jolieová přiznala náklonnost k ženám

Herečka Angelina Jolieová by se podle vlastních slov klidně mohla zamilovat do ženy. Při rozhovoru tak reagovala na výzvu, aby se vyjádřila ke spolupráci s kolegyní Kate Beckinsaleovou.

Vzdušníková chodba Foto: Klášter Plasy
Angelina Jolieová přiznala náklonnost k ženám

Jolieová v rozhovoru uvedla, že byla Kateinou krásou okouzlena. Navíc prozradila, že jí už v minulosti sexuálně přitahovala jistá kolegyně ze showbyznysu. Pokud by prý na to došlo, klidně by začala se ženou vést společný život.

"Nebudu ji jmenovat, protože se nedávno provdala za muže, ale skutečně jsem pro ni pocítila slabost. Jenže teď už není volná," uvedla Jolieová. Zároveň však dodala, že naopak Beckinsaleová její zájem neopětovala. Přitom Kate ještě loni o Angelině prohlašovala, že je tak nádherná, že "by ji spořádala po lžičkách". Jolieová proto teď zvažuje, zda nedá šanci jedné ze dvou kmoter svého adoptovaného synka Maddoxe.

Svou orientaci na ženy nedávno naznačila také herečka Carmen Electra, která se nechala slyšet, že se jí zalíbila právě Angelina. Tu však Carmen vůbec nepřitahuje, uvedla Jolieová v rozhovoru pro E! Online.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků