Hlavní obsah

Angelina Jolie zuří: Brad stále miluje Jennifer

Svůdná Angelina Jolie miluje pocit výjimečnosti, rozhodně ve vztahu nehodlá být nikdy tou druhou. Jenže Pitt se nedávno přiznal, že stále myslí na Anistonovou. Jolie, jež odmítá srovnávání i jakékoli řeči o své předchůdkyni, běsní.

Angelina Jolie zuří: Brad stále miluje Jennifer

Podle vyjádření přátel je dětmi posedlá představitelka Lary Croft vždycky vůdkyní smečky a nesnáší jakékoli sokyně. "Brad řekl Angelině, že stále miluje svou bývalou ženu Jennifer Anistonovou. A že ona bude navždy součástí jeho života. Angelina se rozvztekala," svěřil magazínu Life & Style Weekly blízký přítel Brada Pitta.

Na Anistonovou se nezapomíná...

Jeden z nejkrásnějších mužů v Hollywoodu se rozvedl s hvězdou seriálu Přátelé před rokem a půl. Přesto nedokázal k oltáři dostat svou novou družku Angelinu Jolie. Ta podle svých přátel odmítá sňatek právě kvůli citům, jež Pitt chová ke své bývalé. "Rozpor kvůli svatbě mezi nimi vytváří velké napětí. Nezdá se, že by jim budoucnost přála," míní osoba blízká hvězdnému páru.

Skeptické předpovědi přicházejí i přesto, že letos přivedla Angelina s Bradem na svět dceru Shiloh Nouvel. Jennifer Anistonová, která byla poté, co se dozvěděla, že je Jolie těhotná zcela na dně, má teď důvod k optimismu. Sice jí vztah s Vincem Vaughnem nevyšel, ale Pitt jasně ukázal, jak je na ní těžké zapomenout. Ross ze seriálu Přátelé by o tom mohl mluvit...

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků