Hlavní obsah
Expozice Edutorium patří ke stálým součástem Techmanie a je přístupná v rámci běžného vstupného. Foto: Techmania Science Center

Modelka a druhá vicemiss z roku 2001 Andrea Vránová je v půlce třetího měsíce těhotenství. Třiadvacetiletá kráska i její jednatřicetiletý manžel, hokejista extraligového Litvínova Jan Klobouček, se na prvorozeného potomka těší už teď. Jeho pohlaví si však prozradit nenechali.

Expozice Edutorium patří ke stálým součástem Techmanie a je přístupná v rámci běžného vstupného. Foto: Techmania Science Center
Andrea Vránová čeká miminko

"Nevím a ani nechci vědět, co to bude, hlavně, ať je to zdravé. O jménech se dohadujeme, ale řeknu je až v porodnici, zatím nejsem rozhodnutá," řekla modelka.

Vránová s Kloboučkem si řekli své ano letos začátkem července. Pak už šlo vše jako na drátkách. "Nechávali jsme tomu volný průběh, ale nevěděla jsem, že to bude tak rychle. Ale vzhledem k tomu, že budoucímu tatínkovi bude dvaatřicet a chceme tři děti, tak bylo třeba začít," uvedla Vránová s tím, že druhé dítě by měla ráda za tři roky a další asi za deset.

Náhrada za Andreu se hledá

Kvůli těhotenství musela zrušit své účinkování v připravované kouzelnické show Pavla Kožíška Magická esa, která má mít premiéru v půlce listopadu. "Andree miminko samozřejmě přeju, musíme za ni ale najít náhradu. Mám vytipováno několik dívek z řad předních českých miss a modelek," prozradil Kožíšek.

V představení se objeví i další české krasavice Jitka Kocurová, Martina Poulíčková a Elen Černá. "Ve třech to nejde, tam musí být ještě jedna tmavovláska," podotkl Kožíšek. Novou účinkující chce vybrat tento týden, aby mohla začít co nejdříve zkoušet.

"Moje těhotenství s vystoupením skloubit nešlo, protože to není jen o tom, vyjít na jeviště. Měla jsem se tam například ukrývat v truhle a nevím, jestli to je v mém stavu ideální, být někde stěsnaná. Kromě toho bych se ani nevešla do kostýmu," poznamenala Vránová, která by se měla stát maminkou příští rok na jaře.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků