Hlavní obsah

Američan pořídil úchvatný časosběr stoupající mlhy nad San Franciskem

Po dlouhé dva roky natáčel Američan Simon Christen nádherný časosběr dění nad slavným San Franciskem a kolem něj. Východ slunce, mlha i slavných most Golden Gate. To vše je na zrychleném záznamu k vidění.

Američan pořídil úchvatný časosběr stoupající mlhy nad San Franciskem

Stoupající mlha se nemusí všem jevit jako ideální téma pro tvorbu časosběrného videa. Simon Christen se rozhodl každodenní mlhy v kopcích nad San Franciskem využít a udělat z ní hlavní prvek svého snímku.

Mlha se valí doslova jako řeka přes hřebeny kopců, ale i například přes slavný most Golden Gate. Vše umocňuje východ slunce a San Francisco v pozadí. Simon dělal video ve svém volném čase a natáčení se věnoval každodenně.

Každý den sledoval povětrnostní podmínky a vstával v 5 hodin ráno. Aby měl ideální záběry, šplhal na hřebeny kopců i několikrát denně, dokud nebyl se záběry spokojen. Jeho dvouletý projekt se nyní stal velmi známým. Záznamu si všimla a uveřejnila jej zahraniční média.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků