Hlavní obsah

Aligátor utekl při předváděcí akci ve škole

Zaměstnanec úřadu na ochranu volně žijící zvěře nejspíš litoval svého rozhodnutí vzít s sebou na přednášku do školy názornou ukázku - aligátora. Chtěl dětem ve škole, kam chodí i jeho dcera, ukázat, jak takové zvíře vypadá. Dave Brady nedávno aligátora chytil. Jeden a půl metru dlouhý ještěr mu však před školou utekl.

Aligátor utekl při předváděcí akci ve škole

Mluvčí floridské Komise pro ochranu ryb a volně žijící zvěře Stan Kirkland potvrdil, že se dětem zvíře moc líbilo. "Aligátor na ně opravdu udělal dojem," dodal.

Předvádění se tedy povedlo. Podle serveru Ananova se události začaly vymykat kontrole teprve, když se Brady snažil plaza naložit zpátky do auta.

"Většina lidí si myslí, že aligátoři neumějí skákat. Ale ujišťuji vás, že to jsou to skvělí skokani. A nejenže umějí skákat, také dobře a rychle běhají," dodal Kirkland.

Stále na svobodě

Aligátor vyskočil z auta a bleskově utekl k místnímu rybníku. Zatím se ho nepodařilo chytit. Mluvčí úřadu na ochranu zvěře vyzval místní obyvatele, aby si na něj dávali pozor.

"Je zelený, jeden a půl metru dlouhý a naposledy byl viděn v jednu hodinu ráno," dodal Kirkland.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků