Hlavní obsah

Aerolinky nepustily páva do letadla, měl majitelce poskytnout citovou podporu

Na palubu letadla společnosti United Airlines, které odlétalo z letiště Newark v americkém státě New Jersey, nebyl vpuštěn páv. Majitelka ho chtěla vzít s sebou, aby jí poskytl citovou podporu. O kuriózním případu ve středu informoval zpravodajský server BBC.

Aerolinky nepustily páva do letadla, měl majitelce poskytnout citovou podporu

Majitelka páva podle blogu Live and Let Fly aerolinkám řekla, že svému mazlíčkovi koupí letenku. Letecká společnost to ale odmítla s tím, že pták nesplňuje pravidla přepravy. Žena byla upozorněna, že s pávem ji do letadla nepustí, a to s dostatečným časovým předstihem, uvedly aerolinky.

Fotografie cestující s pávem se objevily na internetu. Pták na nich stojí na zavazadlovém vozíku, zatímco okolní cestující situaci s úžasem pozorují.

Zveřejnil(a) The Jet Set dne 28. leden 2018

Páv se údajně jmenuje Dexter. Zachránila ho umělkyně z Brooklynu, která si říká Ventiko, a jeho život sdílí na sociálních sítích.

Aerolinky v minulosti několika cestujícím s psychickými problémy povolily vzít si na palubu zvířata jako formu terapie. V roce 2014 byla však z letadla společnosti US Airways vykázána cestující a její prasátko Hobie poté, co se zvíře vykálelo a zachrochtalo před odletem.

Zveřejnil(a) The Jet Set dne 28. leden 2018

V roce 2015 se cestující ze Seattlu dostala do hledáčku médií, když krátce před Vánocemi cestovala v letadle s živým krocanem. Cynici byli překvapeni, když se dozvěděli, že se pták nakonec vrátil v pořádku domů, a to ve svých speciálních ptačích kalhotkách.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků