Hlavní obsah
Foto: Milan Haluška

Absolonová dospěla a touží po rodině

Pražské divadlo Broadway v neděli odehrálo derniéru muzikálu Kleopatra, který představitelé opouštějí s notnou dávkou nostalgie. "Pro mne je to veselosmutné, jakoby tragikomedie," zhodnotila zpěvačka a herečka Monika Absolonová, která v Kleopatře ztělesnila hlavní roli.

Foto: Milan Haluška
Absolonová dospěla a touží po rodině

"Je to ukončení dvouleté práce, která pro mne moc znamenala. Také jsem ji obrečela. A moc děkuji divákům," dodala Monika, která získala nominaci na Cenu Thálie a dvakrát se stala "skokanem roku" v Českém slavíkovi. Představila se také v muzikálech Drácula a Krysař.

Mohlo by se tedy zdát, že Monika je zcela šťastná. "Tyto úspěchy nejsou všechno. Toužím mít normální rodinu. Při Kleopatře jsem dospěla," tvrdí.  

Muzikál putuje ke slovenským sousedům

Kleopatra, k níž hudbu složil Michal David na libreto Zdeňka Borovce, Lucie Stropnické a Lou Fanánka Hagena a režíroval ji Filip Renč, měla premiéru 22. února 2002.

Hlavní roli vedle Moniky Absolonové alternovaly Bára Basiková a Ilona Csáková. Nyní muzikál poputuje na Slovensko a Monika Absolonová tam samozřejmě nebude chybět.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků