Novomanželé se zasnoubili už před čtyřmi lety v Las Vegas. Po roce se sice rozešli, ale nakonec přece jen zjistili, že jeden bez druhého nevydrží. Společný život začínají se třemi syny - dvěma na straně nevěsty a jedním ženichovým.

Před vyplutím jachty na projížďku, během níž se svatební obřad prý odehrál, se Pamela vystavila na její palubě fotografům. Znovu přitom uplatnila své fyzické přednosti, jež jsou částečně dílem plastické chirurgie.

Pamela Andersonová, která podstoupila několik plastických operací, jež jí zvětšily prsa, se stala sexuálním symbolem přelomu devadesátých let. Popularitu jí získaly fotografie pro Playboy.

Devětatřicetiletá sexbomba sice předloni prohlásila, že končí s filmem, ale nedávno oznámila, že bude hrát ve filmové verzi Pobřežní hlídky a že kvůli tomu bude brát lekce zpěvu. [celá zpráva] Ohlásila také úmysl pózovat nahá v rámci kampaně organizace PETA proti zabíjení zvířat kvůli kožešinám. [celá zpráva

Předchozí vztah s bubeníkem Tommym Lee byl velmi divoký a plnil stránky bulvárního tisku - nejprve kvůli porno videu, které zachycovalo jejich hrátky na lodi, pak proto, že ji její manžel údajně bil.