Jeho nejnovější utěšovatelkou není nikdo jiný, než nezdárná neteř britského následníka trůnu Tara Palmer-Tomkinsonová. Multimilionářka a čtyřiatřicetiletá příslušnice londýnské společenské smetánky, s níž princ Charles zakázal svým synům Williamovi a Harrymu jakýkoliv kontakt poté, co zjistil, že je svádí ke konzumaci kokainu a snaží se je zasvětit do umění milovat.

Právě v její náruči se zpěvák, označovaný za nejerotičtější hvězdu pop-music na světě, cítí jako ryba ve vodě. Britští bulvární reportéři vypátrali, že spolu strávili v posteli plných deset dní.

"Opouštěli ji jen tehdy, když si telefonicky objednávali pizzu nebo další láhev šampaňského," uvádějí. Tara, která se s Robbiem zná už deset let, byla prý jeho výdrží a sexuální fantazií zcela ohromena.

"Je to nejpotentnější muž planety," tvrdí prý přítelkyním. To samé sice ještě přednedávnem tvrdila o předchozím milenci, autoru a interpretovi romantických písní Jamesu Bluntovi (30), toho však nyní ve srovnání s Williamsem označuje za trpaslíka. O trvalejším vztahu s Robbiem si však iluze nedělá.

"Je mezinárodní celebritou, střídavě žije tady a v Los Angeles, a to by rozhodně nedělalo dobrotu," dementuje spekulace o možném zasnoubení a případném sňatku.