"Musím se přiznat, že se na otcovskou roli těším. Myslím, že během příštího roku by mohlo být na cestě první miminko," svěřil se Horváth.

"Dětem se budu hodně věnovat a především z nich chci vychovat slušné, poctivé lidi. Asi bych ale nechtěl, aby jednou dělaly profesionálně hudbu. Je velmi těžké prosadit se v tomto oboru. Budu se proto snažit, aby se živily v jiné profesi," podotkl.

Oporu má v manželce

Se svou manželkou prožívá zpěvák krásné okamžiky. Markéta Vlastu doprovází na všech cestách za publikem a je jeho velkou oporou. "Manželka na každém koncertu sedí v první řadě a drží mi palce. Je vlastně takovým měřítkem kvality. Když z pódia vidím, že se na mě usmívá, vím, že všechno šlape v naprosté pohodě," prozradil Vlasta.

Markéta převzala k manželově spokojenosti i rodinné hospodaření. Zpěvák tvrdí, že je velmi pečlivou hospodyní. "Manželka je báječná. Přenechal jsem jí starost o rodinné finance a dělá to skvěle. Stará se o všechny účty. Myslím, že tak to má být. Chlap má domů přinášet peníze a rodinnou pokladnu má hlídat žena," prohlásil Horváth s úsměvem.