"Zatím jsem sice ještě na dovolené nebyla, měla jsem totiž na starosti moderování v televizi a na různých společenských akcích, ale rozhodně se někam chystám," svěřila se moderátorka.

"Mám dokonce na výběr dvě různé varianty a ještě nevím, pro kterou se rozhodnu. Jedna z nich je hlavně poznávací, při druhé bych naopak hodně lenošila u moře. Obecně preferuji dovolenou spíš aktivnější, ale nepohrdnu ani dvoudenním nicneděláním," řekla Lucie, která je prý za letní sluníčko velmi vděčná. 

Bronz chytá i na golfu

"Přečetla jsem si totiž, že pobyt v soláriu je nezdravý, a proto už se mu vyhýbám. I tak si nemůžu stěžovat na nedostatek bronzu. Spousta kamarádek mi nevěří, že jsem opálená přirozeně. Mně ale opravdu stačí jen chodit po greenu při golfu a čokoládový odstín na sebe nenechá dlouho čekat," usmála se Borhyová.

"Golf je pro mě navíc velkou zábavou, které se věnuji téměř šest let, takže už jsem dosáhla určitých kvalit. To samozřejmě zvyšuje moji radost ze hry. Nedělá mi problém strávit s golfovou holí a míčkem opravdu spoustu času," podotkla Lucie.