Kdyby nešlo o tak bizarní příběh, asi by i video, u kterého je potvrzení autenticity celého příběhu skoro nemožné, nestálo za publikaci. Jenže několik dní po zveřejnění doslova hýbe internetem a není moc těch, které by nechávalo zcela chladným.

Muž na videu přehrává záznam, který natočil ze svého dronu, a popisuje, co divák vidí na záběrech. Dron zabírá ženu, údajně jeho manželku, jak směřuje místo do práce k nedaleké pumpě, kde chvíli čeká. Poté pro ni přijede vůz, ona se nakloní k řidiči a posléze si sedne na místo spolujezdce.

Yaog natočené video bere jako důkaz nevěry své ženy. Ač záběry úplně vypovídající nejsou, nedává smysl, proč by žena svému muži neřekla, že místo do práce jede někam jinam. Ač se dá zhrzenost muže pochopit, zveřejněním tohoto videa příliš porozumění nezískal.

Zatímco někteří píší, že je úchylné svou manželku takto špehovat, jiní si myslí, že je video zinscenované ve snaze vydělat peníze z reklamy. A několik málo lidí vyjadřuje muži sounáležitost. Můžete si vybrat, ke které ze skupin se přidáte.