Mladý pár ze Sacramenta v Kalifornii se o čekání na svého prvního potomka podělil s celým světem skrze kreativní domácí video. Jednatřicetiletý Cole Cuchna natáčel svoji manželku každý týden od počátku jejího těhotenství.

V každém záběru použil tabule, na kterých odpočítával týdny a komentoval průběh těhotenství. Postupně tak časosběrné video prozrazuje, že se budoucím rodičům narodí holčička.

Ve videu vystupuje také jejich domácí mazlíček bostonský teriér jménem Benson, který je očividně důležitou součástí domácnosti. Nechybějí ani záběry z dovolené na Havaji.

Je čas na postýlku

Na řadu přijde také pořízení dětské postýlky. Nakonec na tabuli napíšou „Je čas!“ Potom se v záběru objeví malá Mabel, která se narodila 14. března.

Cole, který pracuje jako hudebník a barista v místní kavárně, provozuje také rodičovský blok Hype Dad. Pro mladý pár bylo narození dcery doslova splněným snem.

Z videa byli nadšeni také diváci a jeden komentátor dokonce napsal: „Ach můj bože, to je ta nejsladší věc, kterou jsem kdy viděl!“