Texaský pár má na své zahradě stvoření, které vyvolává mnoho otázek. Ta základní je jasná - jde o legendární čupakabru? Zdravý rozum velí odpovědět ne, ale je to zcela jisté? Jackie Stocková a její manžel Bubba objevili živočicha bez srsti, který vydával divné zvuky a živil se kukuřicí u domu. Další důvod, proč by nemělo jít o čupakabru, která se má živit primárně krví hospodářského zvířectva.

„Zavolal na mě, ať se přijdu podívat, a já jsem ze sebe okamžitě vysoukala, že to vypadá jako mládě čupakabry,” uvedla Američanka.

Video

V Minnesotě se objevilo tělo záhadného bílého tvora. Také tehdy se spekulovalo o čupakabře.

Stvoření je poměrně malé, velké asi jako kočka domácí. Jeho černá vrásčitá kůže a vypouklé oči vytvářejí působivou kombinaci. Pár se rozhodl zvíře držet v kleci, dokud se nepřijde na to, co za živočicha skutečně chytili. Ublížit mu nechtějí, zvíře má v kleci vodu i potravu.

Čupakabra? Šance je malá

Na podivného tvora se už přišli podívat snad všichni přátelé a sousedi rodiny. Například jejich soused Arlen Parma má za to, že skutečně jde o legendární čupakabru. „Lovil jsem mývaly se psy asi 20 let, ale nikdy jsem něco takového neviděl,” uvedl Parma pro televizní kanál KAVU.

Zatím se nikdy v historii nepodařilo čupakabru identifikovat. Pokud se tedy podaří rozluštit, jaké stvoření drží Stockovi v kleci, je pravděpodobné, že půjde o nějakého savce – dost možná s parazitickou infekcí, která způsobila vypadání veškeré srsti.