Lambert své snažení zveřejnil na časosběrném videu, které exportoval z aplikace Procreate, v níž obraz tvořil. Nejprve začal jednoduchými tahy a postupně se dostal až k podrobným detailům. Podařilo se mu napodobit například i hercovu lehce zpocenou tvář.

Obdivuhodná realističnost malby dovedla některé k pochybnostem, zda se nejedná o podvrh. Server listu Daily Mail ale uvádí, že Brit, který je zkušeným malířem, má za sebou už několik podobných výtvorů, a vše tak ukazuje na pravost jeho díla.

„Denně jsem malováním strávil i 9 až 10 hodin, pokud byla část, na níž jsem zrovna pracoval, náročná,“ řekl Lambert pro Daily Mail o díle, na jehož vytvoření potřeboval 285 tisíc tahů prstem.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Ital Marcello Barenghi maluje kresby, které jako by vystupovaly do prostoru.

Podobně realistickými kresbami, tentokrát ale vytvářenými tradičními metodami, se může chlubit italský malíř a ilustrátor Marcello Barenghi. [celá zpráva]

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Namalovaný prázdný pytlík od chipsů vypadá jako opravdový.

Čtyřiačtyřicetiletý Ital vytváří svá díla především tužkou nebo pastelkou. Videa zachycující jeho tvorbu od začátku až dokonce se nebojí zveřejnit, a kromě jeho talentu tak lze ocenit i odvahu.