Extravagantní ženě by téměř osmdesát let nikdo nehádal, a to nejen díky vráskám schovaným pod tetováním. Její mysl totiž zůstala nasměrovaná proti konvencím a vizuální konformitě. Zatímco běžný senior je jakýmkoli náznakem extravagance pohoršen, babička Varleyová ji naopak nadšeně propaguje.

„Už jako dítě jsem byla jiná. Hrála jsem si s klukama, holčičí hry mi přišly legrační. Vášeň k tetování se ve mě ale probudila až mnohem později. V roce 1986 jsem se byla podívat na festivalu tetování a tady jsem ve svých téměř padesáti letech zjistila, že mě to naprosto fascinuje,“ říká Isobel Verleyová. Její tělo je dnes z 80 procent pokryto více než dvěma stovkami různých motivů.

„Asi nejšílenější bylo, když jsem si nechala pomalovat hlavu. Nechala jsem to celé na tatérovi. Když jsem se po hodině podívala do zrcadla, zjistila jsem, že mi tam vytetoval pánské reprodukční orgány. Byl jsem zděšená, ale pak jsem tomu nechala volný průběh. Na veřejnosti ale radši nosím blond paruku.“ říká extravagantní žena, která v roce 2000 získala titul Nejpotetovanější seniorka světa v Guinessově knize rekordů.