Otec holčičky Stuart Gurr vlastní společnost na restaurování starých automobilů, vyrábět perfektní pojízdné miniatury je pro něj hračkou. Ta ovšem něco stojí, například dívčino nejoblíbenější vozítko, kterým je miniatura Ferrari 250 GTO, vyšlo celkem na 2 tisíce liber (asi 60 tisíc korun).

Kromě zmíněného ferrari má Scarlett v garáži ještě legendární AC Cobru nebo historické bentley a bugatti. Vozítka mají motor z mopedu a všechna se dají samozřejmě řídit.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: AC Cobra, další model ze Scarlettina vozového parku

Stavění miniatur není pro Stuarta Gurra posedlostí otce, který chtěl syna místo dcery. Malá Scarlett je totiž do aut opravdu zapálená. Ve svých autíčkách se sice může zatím prohánět jen v parku nebo na motokárové trati poblíž bydliště, ale závodnickou kariéru myslí vážně.

Je nejmladší členkou britského ženského závodního klubu a chystá se na účast v příštím ročníku závodu Little Big Mans. Ten se koná ve slavném Le Mans před začátkem závodu veteránů a účastní se ho malí závodníci ve svých miniaturách. Scarlettin otec plánuje, že pro závod své dceři postaví nový vůz, tentokrát by to měl být Mercedes 300 SLR.