Když se Ramadán probral z šoku, velmi rychle zjistil, že jeho choť účinkovala celkem v 11 snímcích pro dospělé. Neváhal a spěchal domů, aby manželku se svým zjištěním konfrontoval. Ta nejdříve reagovala rozčileně a s nadávkami popřela veškerá jeho obvinění. Když jí však později videa ukázal, přiznala se.

Žena filmy natočila se svým přítelem, se kterým chodila před svatbou s Ramadánem. Obratem pak svému stávajícímu partnerovi řekla, že ačkoliv s ním žila 16 let a má s ním čtyři děti, tak ho prý nikdy nemilovala.

"Našel jsem 11 filmů, které mou ženu ukazují v opravdu odhalených záběrech společně s jejím milencem. Musím dodat, že je to poprvé, co jsem takové filmy sledoval a bylo to opravdu jen ze zvědavosti," uvedl Ramadán egyptským médiím.

Poté, co manžel přišel své choti na velké tajemství, přiznala se prý k tomu, že stále miluje svého tehdejšího přítele. Dodala prý, že je stejně starý jako ona, zatímco její manžel je starý muž. Zhrzený Ramadán neuvedl, zda se plánuje se svou ženou rozvést.