Ty tam jsou časy, kdy Vojta Kotek jako „snowboarďák“ lámal srdce pištících náctiletých dívek a na bradě marně vyhlížel první vous. Na Tanečníkovi roku v pražském klubu SaSaZu se Vojta představil jako zarostlý mladý muž v elegantním obleku, se šátkem kolem krku a s čokoládovou kráskou po boku. „To je moje přítelkyně Jessica,“ prozradil herec.

Vojta Kotek s přítelkyní Jessicou.

FOTO: Tanečník roku 2011

Ten pak svou pozornost půlil mezi neuvěřitelné taneční výkony, které byly k vidění na jevišti, a právě svou snědou krásku.

Pořadatel soutěže a člen poroty Yemi A.D. veškerou pozornost věnoval tanečníkům. „Letošní rok je opravdu nabitý. V porotě nám sedí skutečné největší taneční hvězdy světa. Uvedl bych například francouzského tanečníka Dedsona, který spolupracuje třeba s Gwen Stefani a mnozí odborníci ho považují za toho, kdo je v současnosti na světě tím úplně nejlepším. A musím říct, že naprosto jedinečné obsazení je i mezi soutěžícími,“ pochvaloval si Yemi.

A nutno přiznat, že tanečníci nesklízeli slova chvály jen u poroty, ale i u diváků. „Při některých tancích jsem absolutně nechápala, jak je možné něco takového s lidským tělem udělat. Sama také tancuju, ale to, co jsem tady viděla, bylo úplně neskutečné,“ popisovala své dojmy misska Jitka Válková.

Jitka Válková se svým přítelem Mirkem Ciprou obdivovali taneční výkony soutěžících.

FOTO: Showpix

Ta se pak spolu s kamarádkou a další misskou Kateřinou Sokolovou roztančila při vystoupení Bena Cristovaa a skupiny Charlie Straight. „Nejdřív jsme se dívaly, jak tancují ostatní, tak teď ukážeme my jim, jak to taky umíme rozjet,“ smála se Sokolová.