Dvojice proklínala své štěstí, jelikož jackpot tehdy činil 8,5 miliónu liber (238 miliónů korun). Susan a Lee Mullenovi si postupně na své příkoří museli zvyknout, po šesti letech se štěstí na jejich čísla usmálo znovu, ale to už naštěstí měli platný tiket v ruce.

Ačkoli výhra v páteční loterii nebyla tak vysoká, jelikož se celkový jackpot v hodnotě 700 miliónů korun rozdělil mezi pět výherců, odnesli si manželé 140 miliónů. Mullenovi přitom začali znovu sázet až od začátku letošního roku, kdy se Susan o Vánocích zdál sen, že vyhrají peníze. O šest týdnů později se sen stal skutečností.

Už se nemusejí bát cenovek

„Neuvěřitelné. Je to opravdu doslova splněný sen. Představa, že se už nikdy nemusíte starat o to, jaká cenovka je na štítku, je úžasná. My prostě stále nemůžeme uvěřit, že už s tím nikdy nebudeme mít starosti,“ řekl osmatřicetiletý Lee Mullen, který žil se svou manželkou v podnájmu a dlouho neměli ani na nábytek.

Rodina žila dlouhodobě z pouhých 35 tisíc korun měsíčně, což jsou na britské poměry nuzné podmínky. Mullenová je navíc zdravotně indisponovaná po operaci zad, kde ji trápila vyhřezlá ploténka. Také se obávala, jak by s dítětem finančně vyšli, pokud by musela být připoutaná na invalidní vozík.

Dvojice uvedla, že se nyní stále snaží zvykat na to, že jsou multimilionáři a těší se, až se budou smět „zbláznit“ a do svého auta natankovat benzinu místo obvyklých pěti liber za dvacet.