„S Marcusem se máme moc rádi, jsme v kontaktu a na setkání se naopak těším. Je nesmysl, že bychom se rozcházeli přes Facebook,“ sdělila Farna Novinkám.

A ke shledání bývalých milenců dojde opravdu brzy. Kapela jejího expřítele Embassy totiž v anketě Ceny akademie populární hudby Anděl bojuje o objev roku. A Farna letos celý ceremoniál moderuje.

„Embassy je zároveň moje bývalá kapela, se kterou jsem hrála tři roky. Jsou to neskutečně talentovaní muzikanti, mám je moc ráda a neskutečně jim držím palce. Byla jsem u zrodu té kapely a cítím v určitém smyslu hrdost a radost. Můžu možná i prozradit, že si spolu během předávání těchto hudebních cen zahrajeme na pódiu,“ svěřila se mladičká zpěvačka.

Dokonce prozradila, kolik partnerů zatím prošlo její náručí. Zatímco některé její vrstevnice se mohou pochlubit houfem milenců, silně věřící Ewa je může spočítat na prstech jedné ruky.

„Měla jsem jen jednoho kluka,“ prozradila Farna, která po letech dokonce vysvětlila, jak to bylo s ní a se synem třináctinásobné Slavice Lucie Bílé. Šuškalo se totiž, že jsou víc než jen kamarádi.

„Filip je hodný kluk, my jsme se poznali během turné, které jsem absolvovala s Lucií Bílou. Mně bylo 14 a Filipovi 12. S Filipem jsme opravdu vždy byli pouze kamarádi. Nyní ale bohužel nejsme v kontaktu,“ dodala zpěvačka.