"Bylo mi na zvracení, nešlo to zastavit. Třásla jsem se a vážně jsem se bála, že to večer nedám. Takovou nervozitu jsem ještě nezažila," řekla Novinkám Kadlčková po obnovené premiéře úspěšné hry Františka Ringo Čecha Dívčí válka, kde hraje roli Kazi.

Dominika Kadlčková na premiéře hry Divčí válka

Dominika Kadlčková a Tomáš Krejčíř na premiéře hry Dívčí válka

FOTO: Michaela Feuereislová

Modlila se, aby příchodem na prkna co znamenají svět, tréma vyprchala. "Nestalo se tak. První půlku jsem měla pořád neskutečně stažený žaludek. Až když začala druhá polovina, tak to ze mě spadlo," prozrazuje.

Během představení navíc měla strach, aby neukázala víc než by chtěla. "Byla jsem si jistá, že předvedu prsa v celé své kráse," směje se. "Ale prý to dopadlo dobře. Šaty byly v oblasti poprsí hodně volné a jak se říká, bylo to vážně o prsa," dodala Kadlčková.

Dominika Kadlčková s přítelem Lyonem na Bohemia sekt párty

Dominika Kadlčková s přítelem Lyonem

FOTO: Michaela Feuereislová

Kadlčková herecké zkušenosti sbírala v seriálu Ulice, kde hrála dva roky. Divadlo je pro mladou dívku novinkou. Nyní si ale minimálně dva měsíce nezahraje. "Letíme s přítelem Lyonem do Jihoafrické republiky. Poprvé jedu do jeho rodiště a seznámím se s rodinou. Také mě tam čekají pracovní zakázky," dodala Dominika.